O mnie

logo pytajnikJestem absolwentem psychologii stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego, psychoterapeutą wykształconym w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, obecnie przygotowuję się do uzyskania Certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Przynależę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Międzynarodowego Towarzystwa Psychoterapii Skoncentrowanej Na Przeniesieniu.

Uczestniczę w specjalistycznym, trzyletnim szkoleniu p.n. “Terapia Skoncentrowana na Przeniesieniu” organizowanym przez Borderline Personality Institute w Nowym Jorku, placówką znajdującą się pod kierownictwem profesora Otto Kernberga, realizatorem szkolenia jest profesor Frank Yeomans.

Aktualnie jestem związany zawodowo z Krakowskiem Ośrodkiem Terapii jako członek zespołu terapii młodzieży, z Poradnią Zdrowia Psychicznego „Pro-Vita”, oraz z Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Doświadczenie w pracy klinicznej zdobywałem również na licznych stażach, między innymi w Klinice Psychiatrii CM UJ oraz w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie.

Swoją pracę poddaję stałej superwizji, zarówno z psychoterapeutami posiadającymi wykształcenie psychologiczne jak i psychiatryczne.